10 Eylül 2013 #2004396

Vodafone Hattımı Kesmiş!

Bu sabah telefon hattımın kesilmiş olduğunu fark ettim. Ödenmemiş borcum olduğuna dair bir mesaj ya da bildirim almamıştım. Hemen girip bankadan ödedim. Ancak telefonum açılmıyor. Vodafone müşteri hizmetlerini aradım, fatura işlemlerinden "faturanızı ödediyseniz" girmeniz gereken yere kadar geliyorum. Onu tıklayınca, ödenmemiş borcunuz bulunmamaktadır diyor ve işlem yapmıyor.


Ödüllü olduğu iddia edilen müşteri hizmetlerinden de bir kişiye ulaşmak mümkün değil. Kaç kişi çalışır, acil durumda ne yapılır? İşlerim durmuş durumda, dış arama ve mesaj atamıyorum ve müşteri hizmetimiz var deyip menüden menüye koşturulmaktan işimi halledecek kimseyi bulamıyorum...

Burcak 60 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde 15.08.2013 tarihli faturanızın ödendi konumda olduğu ve hattınızın aktif konumda bulunduğu belirtmek ister,sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön