02 Ekim 2014

Vodafone Hattımı Kapatmıyor

İki adet Vodafone hattım var birini kapattırmak istiyorum boşuna ücret ödemek istemiyorum, Vodafone cep merkezine başvurdum hattımı kısıtladı sadece fakat iptalini müşteri hizmetleri yapıyor denildi. Müşteri hizmetlerini arıyorum bekleyeceksiniz deniliyor, neden bekliyorum dediğimde somut bir cevap alamıyorum. Neden bekliyorum beklediğim gün kadar ücret gelecek sonuçta lütfen biran önce hattım kapansın. Diğer Vodafone hattımı da kapatmak istemiyorum, işi yokuşa sürüp başka operatöre geçirmeyin lütfen.

Volkan 420 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz probleme yönelik inceleme sonuçlanmış olup, aynı konulu şikayetinizin Müşteri Hizmetlerimize de iletildiği 08.10.2014 tarihinde detaylı bilgi verildiği görülmüştür. Aktarılan bilgilerin geçerli olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

  • Vodafone Temsilcisi02 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön