18 Aralık 2013

Vodafone Hattımı Kapatmıyor!

Vodafone 0506835*** numaralı faturasız hattımı 1 ay önce faturalı hatta geçirmiştim. Şimdi hattımı kapatıp faturasız hatta geçirmek istiyorum ancak Vodafone şirketi hattımı kapatmıyor. Her aradığımda türlü bahaneler ile 48 saat içinde bana dönüleceğini hattımın isteğim üzerine faturasız hatta geçirileceğini söylüyorlar ama aramıyorlar. Ben aradığımda ise tekrar 48 saat içinde bana dönüleceğini söylüyorlar. Basılı ve görsel medyada Türkiye'nin bir numaralı telefon operatörü ve en iyi çekim gücüne sahip olduğunu iddia eden bir firmanın müşteri temsilcilerinin bu kadar zayıf oluşu beni çok şaşırttı. Artık şirketin bir an önce sorunumu çözmesini istiyorum.

Merve 91 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Aralık 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi18 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön