29 Nisan 2014

Vodafone Hattımı İzinsiz Taşımış!

Adana'da faaliyet gösteren Astel Vodafone Seyhan Şubesi tarafından iznim ve ıslak imzam olmadan kimlik fotokopim kullanılarak hattım Vodafone'a taşınmıştır. Bugün 3 gün oldu hattım kapalı, müşterilerim bana ulaşamıyor. Vodafone kullanmak istemiyorum.


Yedek hat çıkarttığımda işlem aleyhime dönebilir. "Kabul etmişsiniz Vodafone'a geçmeyi hattı da çıkartmışsınız" şeklinde. Bu sorunumun giderilmesini ve maddi zararımın karşılanmasını talep ediyorum. Kartvizitlerimde broşürlerimde bu numaram yer almaktadır.


Çağrı merkezinde konuştuğum kişi telefonumu başka numaraya da yönlendirmiyor. 12 tl yükleyin hattınız aktif olsun sonra diyor. Mağdur olan benim üzerine cebimden ödeme yapacakmışım.

Mustafa 156 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa15 Haziran 2015

  Konuyla alakalı geri dönüş tarafıma 1 yıl geçti sağlanamadı çevremde kimseye Vodafone önermiyorum artık.

 • Mustafa14 Ağustos 2014

  Sizin işlem yaptığınız Kimliğin veriliş tarihi 2008 benim cebimdeki kimliğin veriliş tarihi 2013 hat taşıma işlemi 2014 yılında veriliş tarihi 2008 olan kimliğimle gerçekleşiyor. Benim kimliğim kaybolmadı yenileme yapıldı nereden buldu kimliğimin fotokopisini Adana'da faaliyet gösteren bayiiniz çok merak ediyorum.

 • Mustafa14 Ağustos 2014

  Avukatım sonuca yönelik geri dönüşü tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirecektir.

 • Mustafa05 Mayıs 2014

  Tarafıma dönüş yaptınız iyi kontrol edin görüşme kayıtlarını ! İmzanız tuttuğu için biz birşey yapamayız denildi, İmzam karbon kağıdı ile de taklit edilebilir. Sahte evrak ile işlem yapan bayiiniz ise alaycı bir tavır ile N377049 numaralı bayii yi savcılığa verin ne yapalım yani dedi telefonu yüzüme kapattı ve bende bu hakkımı sonuna kadar kullanmakta kararlıyım.

 • Vodafone Temsilcisi05 Mayıs 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 01.05.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,89 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Mustafa04 Mayıs 2014

  geçersiz bir kimliğimle işlem yaptıkları halde adana'da 6-7 tane bayiisi olan as-tel i savunmakta olan Vodafone imzanız tutmaktadır bu yüzden biz birşey yapamayız demektedir. İmzayı karbon kağıdıylada atarlar. Evrak sahte diyorum bizi ilgilendirmez diyorlar.

 • Mustafa30 Nisan 2014

  Dün yolladığım fax daha sistemlerinde görünmüyor sanırım 72 saat ile 15 gün arasında çözümlenmeyecek benim sorunum. 20bin broşür bastırıp dağıttık Firma kurulumu için başvurduk ama yetki verdiğiniz adamlar ne yaptılar. Maddi olarak şu anda zararım devam etmekte çözüm şu işi rica ediyorum

 • Mustafa29 Nisan 2014

  Tarafınıza benden istemiş olduğunuz 3 imzalı dilekçe ve 2013 Ağustos olarak görünen Kimlik fotokopimi faks yolladım. Bu hat taşınırken kullanılan kimlik fotokopisinde Kimliğin veriliş tarihi 2008 yılına ait. Haftasonunu geçtim Hafta içi telefonum çalmıyor bile, maddi olarak zarardayım. Yetki verdiğiniz kişilerin 35 Tl prim için yaptığı hata nasıl çözülecek çok merak ediyorum.

 • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2014

  “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön