06 Eylül 2013

Vodafone Hattımı İptal Etmiyor!

1-2 defa önceden gidip bilgi aldım bayiden fatura kesim tarihi 6'sı olduğundan 1-2 gün öncesinden gelin dediler. 4/9/2013 öğleden sonra gittim başvuru yapıp formu imzaladım 48 saat içinde ararlar dediler. Sonra başka bayiden teyit için bilgi aldım. Vodafone müşteri hizmetlerini ara dedi 5/9/2013 18. 00 sıralarında aradım 48 saat olmadı ararlar dedi.


Ayrıca biz iptalini yapamıyoruz başkası yapıyor dedi. Bu dakikaya kadarı aramadılar ve arayacaklarını sanmıyorum. Bir fatura daha hattım aramalara kapalı olduğu halde ödemek istemiyorum.

Ali 67 Okunma

Cevaplar

 • Ali13 Eylül 2013

  birde utanmadan talebiniz doğrultusunda faturasız hatta geçtiniz diyor , ceza olarak kullanmadığım faturayı ödememek için bayinin 48 saat içinde arayacaklar deyip son dakikalara kadarı aramadıkları için benim aradığım müş.hiz. bizim yapacağımız bişey değil bekleyin sizi arayacaklar deyip aramamaları yüzünden mecburen faturasıza geçmek zorunda kaldım ama kesinlikle tavsiyede etmem tercihde etmem

 • Ali13 Eylül 2013

  vodafone firması benim ve yakınlarım için artık yoktur

 • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili müşteri hizmetleri ile yaptığınız görüşmeye istinaden faturasız hatta geçiş talebinde bulunduğunuz tespit edilmiş olup,talebinizin karşılandığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Ali06 Eylül 2013

  müşteri hizmetlerine web sayfalarında mailde attım ama ne arayan var nede hattımı kapatan var. zatten niyetleri belli hattı kapatmadan önce kullanıma kapatıyorlar ve öylece bekletip hakları olmadığı halde hizmet vermedikleri halde bizlerden hizmet vermiş gibi para alıyorlar yarın ilk işim diğer vodafone hatlarımı eşimin ve çocuklarımın kullandığı hatları rakip firmalara taşımak böyle hizmetmi olur . benim talep formu verdiğim tarih neden geçerli değilde onların beni arayıpta hattı kapattıkları tarih geçerli ben anlamıyorum adamların keyfini bekle kapatsınlar da ben kullanmadığım faturayı boşuna ödemeyeyim diye . kullanmadığım halde gelen faturayı öedemek mecburiyetindemiyim bunun kanuni yolları yokmu sayın şikayetvar yetkilileri sizlere soruyurum arayan soran yok zatten aramayackları belliydi 48 saat gibi bir sacmalık vardı o sürede geçti 50 doğru gidiyor artık

 • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön