13 Şubat 2014 #2291989

Vodafone Hattımı Geri Alamıyorum!

Yasal takip sürecinde olan hattımın 2860 tl olan borcunu 9 ocak 2014 tarihinde ödedim. Numaramı geri almak istediğim de yasal takip ekranın düşmediği için ilgili birime Vodafone cep merkezinden kayıt açıldı. Defalarca müşteri hizmetlerini aramam rağmen tam 1 aydan fazladır yasal takipten düşüremediler. Sürekli durumun aciliyetini belirttim. Mecidiyeköy'deki bölge müdürlüğüne gittim ama yine de bir sonuç alamıyorum.

Eren 53 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 07.03.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Eren16 Şubat 2014

    Hiçbir şekilde çözüme ulaştırdığınız yok.. sürekli aynı cevaplar verip duruyorsunuz. 1 aydır bir numara yts den düşmezmi? en azında ilgili birim arayıp dese ki kardeşim sana gıcık olduk vermiyoruz numarayı sana inanın saygı duyarım..

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön