03 Eylül 2014
Yorum Yap
#2665026

Vodafone Hattımı Faturasıza Alma Talebimi Yerine Getirmeyip Borç Ödememi İstiyor!

Taahhütsüz olan faturahattımı kaybettiğim için hesap kesim tarihimden önce faturasız hatta dönüştürme talebinde bulundum. Ancak hattımı çevirmeyip 2 dönem fatura borcu çıkardılar. Verilen dk, sms ve dataları hiçbir şekilde kullanmamama rağmen bana sürekli şu kadar borcunuz bulunmaktadır şeklinde uyarı mesajı gelmektedir.


Normalde mail yoluyla bilgilendirme yapıyorlar ancak böyle bir borcum olduğunu sadece hattımı tamamen iptal etmeye gittiğimde öğrendim. Müşteri hizmetlerinin yaptığı sorumsuzluğu kabul etmiyor. Kullanmadığım hizmetin parasını ödemek zorunda olmadığımı belirtiyorum. Borcumun da iptalinin sağlanmasını istiyorum ve henüz bu soruna bir çözüm bulunmuş değil.

Pelin 1.365 Okunma

Cevaplar

  • Pelin26 Temmuz

    Şikayetim çözüme ulaşmadı. Operatörün çekmemesinden de memnun değilim. Şu an 2 yıldır Turkcell abonesiyim ve çok mutluyum. Bir kere bile müşteri hizmetlerini aramadım. Şebekede hiçbir sıkıntı yok, hepinize tavsiye ederim. Vodafone’da kampanya çok ama şebeke yok.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 03.09.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler