02 Aralık 2014

Vodafone Hattımı Bildirmeden İptal Etti

Efendim Vodafone hattımı 120 gün yükleme yapılmadığı gerekçesiyle iptal edildi ancak ben bundan haberdar değildim hattımı sadece gelen aramalara kullanıyordum daha önceden hattımı iptal etmeden önce son 3. ayında hattımı gelen ve giden aralara kapatırdı, ancak bu sefer öyle bir işlem de yapılmadı ve hattımı Vodafone de sürekli kalmıştır ilk sözleşmem geçerlidir ki bana bildirmek sizin hattımı iptal etmiştir beni mağdur etmişti hakkımı yasal olarak ne yapmam gerekiyorsa sonuna kadar takipçisi olacağım.

Ahmet 68 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet08 Aralık 2014

    sadece yanıt verip geçiştiriyorlar aslında fiili olarak çözmüyorlar, çözüyorlarmış gibi yapıyor.

  • Vodafone Temsilcisi04 Aralık 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 04.12.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi02 Aralık 2014

    " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön