28 Ocak 2014 #2260417

Vodafone Hattımı 2 Gün Yurt Dışına Açamadı!

Hattımı yurtdışı kullanıma açtırmak için gece birkaç kez müşteri hizmetlerini aradım.Gece kurumsal numaralara "2 kişi" baktığını,arayacaklarını söylediler.Uçak kalkmasına 5 dk varken müşteri temsilcisi aradı,yurtdışı kullanıma açtığını söyledi.Fakat o dakikadan sonra daha Türkiye'deyken hattım tüm gelen-giden aramalara kapandı.


Yurt dışında 4 sefer başka operatörden Vodafone müşteri temsilcisine ulaştım,her defasında durumu ayrıntı anlatmama ve olumlu-olumsuz durum hakkında bilgi vermeleri için bir irtibat numarası bırakmama rağmen hiç kimse aramadı.İş gezisinin 3.gününde ancak telefon gelen-giden aramalara açıldı.2 gün iletişimsiz hiçbir iş yapamadım.En kısa zamanda Vodafone'dan ayrılacağım.

İbrahim 69 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 11.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz, detaylı kontroller için Kurumsal Müşteri Hizmetlerimizle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön