03 Şubat 2014 #2272558

Vodafone Hattımdan Durduk Yere TL Kesildi!

2.2.2014 saat 17:35 sularında telefonumun ışığı yandı, baktım şöyle diyor: Kullanım miktarı ...
bakiyeme baktım ohooo çoktan Vodafone 10 tl'yi hattımdan kesmiş. Neden böyle birşey yapılıyor? Aynı sorunu diğer GSM firmasında da yaşamıştım.


Vodafone'un böyle birşey yapması beni çok üzdü. Hayır Call Center'ı arıyorum, bana yardımcı olacak bir temsilci yok, evirip çeviriyorlar, sözde müşteri hizmetleri.


Tamam 10 tl için kimse dava açmaz ama, insanları bu şekilde mağdur etmenin bir anlamı yok. İşletme etik kurallarına aykırı bu yaptığınız. Bana hattımdan 10 tl'nin düşülmesi için geçerli bir sebep söyler misiniz? Beni de kaybetmeden "laf olsun torba dolsun cinsinde olmayan" bir sebep istiyorum.

Cem 1.132 Okunma

Cevaplar

 • Cem21 Şubat 2014

  sorun çözüme yönelik değil. gitti benim 10 tl. yazıklar olsun. hakkımı helal etmiyorum diyecem olmayacak. nasıl olsa ingiliz sahibi

 • Cem21 Şubat 2014

  sorunum çözülmedi. kendilerini bir şekilde haklı çıkarmayı başarıyorlar.

 • Vodafone Temsilcisi21 Şubat 2014

  """Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."" "

 • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön