29 Nisan 2013 #1767630

Vodafone Hattımdan Çekilen Ücretler!

27 nisan itibarı ile hattımdan 4 kez 2. 40 liralık meblağ çekilmiş 3 kez müşteri hizmetlerini aramama rağmen sorunum giderilmemiştir. 3477 ye üye olduğum söylenmiş iptal etmem gerektiği belirtilmiştir. Ancak ilgili firmayı aradığımda hattımın kayıtlı olmadığı söylenmiş inanmayıp mesajla iptal yazdığımda hata yanıtı gelmiştir.


İşin ilginci karşı firmadaki yetkiliye hattımı söylemeden vodafone kullanıyorsanız ora ile iletişime geçiniz denilmiştir. Sorunum çözülmemiş hattımdan haksız yere 9, 60 lira iznim bilgim olmadan çekilmiştir. Sorunu çözmek için aramalarım karşılığı 12, 20 kuruş toplam gider oluşmuştur. Hata Vodafone nun hatasıdır. Zarar tazmin edilmeli tarafımdan özür dilenmelidir.

Vaner 58 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, yapılan incelemelerde adınıza kayıtlı bulunan 505684**** gsm numaralı hattın şikayete konu olan hususun Catır servisi ile ilgili olduğu anlaşılmıştır. Yapılan kullanım konusunda ilgili firmadan alınan yanıt şu şekildedir; " Kişi catir abonesidir. Ücretlendirmeleri catir aboneliği nedeniyle yapılmıştır. Aktif aboneliği ve borcu bulunmamaktadır. Fazla veya haksız yapılmış bir ücretlendirme yoktur. Kişi blackliste alınmıştır. Bu servise iki şekilde abone olunabilir. İlki wap.chatr.biz adresinden diğeri de uygulamasını indirerek. Her iki şekilde de kullanıcıya servisin ücretlendirilmesi, abonelik periyotları ve iptal için gerekli adımlar veriliyor. Abonelik koşulları tik ile kabul edilerek abonelik başlatılıyor. Abone onay vermeden bu adımı geçemez." Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vaner04 Mayıs 2013

  An itibari ile vodafone tarafından bir dönüş yapılmadı.

 • Vaner01 Mayıs 2013

  Yine kontür yükledim yine düşüş yaşandı. Şuan hesabımda 0 TL var. Korkudan kontur yükleyemiyorum. Çözüm olmazsa mecburen hattımı değiştireceğim.

 • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön