29 Nisan 2013 #1768864

Vodafone Hattımdan 20 Dakika İçinde 22 TL Para Alındı!

28.4.2013 tarihinde hattıma 20 tl yükledim. 14:00 civarında. komple özgürlük paketim aktive olduğu ve sms paketim (400) e yakın olmasına rağmen herhangi bir mesaj atmadan bilgi verilmeden 11 tl karşılığında hattıma tekrar sms paketi tanımlanmıştır. hattımda 9 lira olmasına rağmen 10 dk içinde internet kullanım ücreti olarak 9 tl hattımdan alınmıştır.


Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aramak için tekrardan hattıma 10 tl yükledim. daha sonra tekrar hattımdan 2 tl kesilmiştir. 19 tl ye hem internet paketi hem sms hem konuşma yapıyorum bir ay fakat 25 dk da 22 liram hattımdan çekiliyor şaka mı bu diye düşünmeye başlamamda bu durumda anormal olmamalı nasıl bir hizmet?

Bircan 88 Okunma

Cevaplar

  • Bircan04 Mayıs 2013

    31 mart 2013 tarihinde sms cep dolusu paketimi iptal ettiğim halde üstelik üstüne başka bir paketten smsim olduğu halde sms tanımlanmıştır hattıma. iptal ettiğime dair msj hale telefonumda durmaktadır. iletildiğini de tespit etttiğim halde vodafone müşteri hizmetleri gerçektende çok zekice davranarak bana nasıl iptal edileceği hakkında yol göstermektedir. siz önce sisteminize bir hakim olun ondan sonra müşterinize yardım etmeyi deneyin demekle yetineceğim bu saçmalığa

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, hattınızda tanımlı olan sms paketinin iptali talep edilmedikçe bakiyenin yeterli olması halinde her ay yenilendiğini hatırlatmak isteriz. Talebiniz halinde sms paket iptali sağlayabilirsiniz. •Vodafone Cep Dolusu Mesaj paketini iptal etmek için abone "IPTAL CEPDOLUSU" yazıp 7999'e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön