28 Ocak 2014 #2260792

Vodafone Hattımdan 2 Haftadır İnternete Bağlanamıyorum!

1 ay önce tarifemi değiştirdim yine Vodafone üzerinden bir tarifeye geçtim internet ayarlarım daha sonra yüklendi o ay içerisinde 1 ve ya 2 hafta sorunsuz bağlandım sonra internetim gitti. Vodafone'dan kaynaklanan sorun olduğu söylendi gece 12' den sonra düzelecek denildi fakat 2 haftadır bağlanamıyorum. Müşteri hizmetlerini kaç kere aradıysam ulaşamadım.


Daha sonra Vodafone merkezine gittim sorunun devam etmesi üzerine ,bana ayarlarımın tekrar yüklenmesi gerektiğini söylediler. Biraz geç olsa da ,bunun üstüne o ay içerisinde hem dakikalarım hem mesaj hakkım hem internetim de artan bakiyeler olmasına rağmen ve tarifeyi aşmayan fatura olmasına rağmen de faturam 73 tl geldi. Bu durumdan şikayetçiyim.

Özge 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 29.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön