03 Haziran 2014

Vodafone Hattımda Sorun Var!

Hattımı başka bir gsm şirketinden Vodafone'a taşıdım 30.05.2014 tarihinde hattım açıldı. (Yeni tam altın tarifesi) fakat sorunları şöyle il açıldığından beri 5 gündür telefonuma sms gelmiyor ve gönderemiyorum, şimdi de yeni bir sorun oluştu gelen aramaları alamıyorum, böyle bir hat olmadığı yönünde cevap alınıyormuş.


Vodafone'a günde 3 4 kez arıyorum her defasında kayıt oluşturuyorlar ama çözümleyemiyorlar. Her defasında geçiştirmeye çalışıyorlar. Vodafone'a geçtiğimden buyana çok pişman oldum artık hemen sorunun çözülmesini istiyorum acilen, olmazsa başka bir gsm'e geçmek zorunda kalacağım böyle hat olmaz olsun telefon diye yanımızda taşıyoruz ama işe yaramıyor. Hakkımı sonuna kadar arayacağım.

Tunay 456 Okunma

Cevaplar

 • Tunay'ın Teşekkür Mesajı07 Haziran 2014

  Teşekkürler

 • Tunay'ın Teşekkür Mesajı05 Haziran 2014

  Teşekkürler

 • Tunay04 Haziran 2014

  Vodafone neyapmaya çalışıyorsun, biraz ilgi lütfen hattım kullanılamıyorrrrrrrrrr

 • Tunay04 Haziran 2014

  Herhangi bir gelişme hala yok, cebimi arayanlar ulaşamıyor, Acil bir durum olurda bana ulaşamazlar ise bunun hesabını verirsin Vodafone. vodafone'a kayıtlı böyle bir numara olmadığını söylüyor, halbuki ben arama yaptığımda arama yapıyor, sms gelmiyor ve gitmiyor, internete giriyor,

 • Vodafone Temsilcisi03 Haziran 2014

  " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön