18 Ocak 2014 #2242200

Vodafone Hattımda Şebeke Sorunu Var!

Bolu Göynük'te şikayet olmasına rağmen müşteri hizmetlerinin her biri şikayet olunan konumda çekim gücünün yeterli olduğunu ısrarla çekmiyor cam kenarlarında konuşma zorda olsa sağlanıyor dememize rağmen gerekli şikayet sayısı olmadığı içinde rahat rahat işlem olamayacağını söylüyorlar.


O zaman o % 100 çekim gücü her noktada tam sloganlı reklamlarınızı kaldırın insanların mecburiyetini kullanmayın aynı şekilde diğer operatörlerde o bölgede sıkıntılı değiştirmek ise yaramıyor. Lütfen artık müşteri şikayetlerine kulak verin her ay gününü sekmeden fatura kesip anında gecikme faizi eklemeyi biliyorsunuz İstanbul'a dönüş halinde Vodafone asla kullanmayacağım.

Oya 65 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön