18 Şubat 2013

Vodafone Hattımda Dakika Olmasına Rağmen Kullanamıyorum!

Bu gece hattıma tarifemde olan dakikalarım yüklenmesine rağmen sabah 07:00 den itibaren telefonumu kullanamadım, sürekli bakiye yetersiz diye bir mesaj geliyor ve 5 TL karşılığında yükleme yapmam söyleniyor.

Saat şuanda 11:55 ve ben hala hattımı kullanamıyorum. Eğer telefon benim için bu kadar önemli olmasaydı faturalı hat kullanmazdım. Telefonu kullanamadığım zamanlar sebebi ile vodafone a maddi ve manevi tazminat açacağım.

Eğer başıma bir kaza gelseydi ben kime nasıl haber verecektim? Hangi devirde yaşıyoruz? Tarifemizde çalışmalar yapılıyormuşmuş... Alt yapısı olmayan bir sistemde ne gibi iyileştirme çalışmaları yapılıyor? Benim bugünkü mağduriyetimi hemen ama hemen giderin lütfen.

Mürvet 1.424 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 544583xxxx numaralı hattınızın detayları incelenmıs olup arama yapabildiğiniz tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön