25 Ocak 2014
Yorum Yap
#2256273

Vodafone Hattıma Yaptığım Yükleme Gelmedi

Bir bankanın ATM cihazından Vodafone hattıma lira yükledim. Bir müddet bekledikten sonra herhangi bir mesaj gelmeyince müşteri temsilcisini aradım. Banka ile alakalı olduğunu söyledi. Bankanın müşteri temsilcisini aradım ödeme yapıldığını söyleyip dekont verildi ve tekrar bağlı bulunduğum Vodafone müşteri temsilcisini arayarak bankanın ödemeyi yaptığını belirtip dekontu faks çektim tam bir gün boyunca uğraşmama rağmen paranın onlara ödendiğini ispatlayamadım ve paketim bittiği için telefon görüşmelerim kapandı.

Necmettin 45 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 27.01.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Necmettin27 Ocak 2014

    Sn.Yetkili Sizin titizliğinizi gördük ne müsteri temsilciniz nede orada görüştüğüm yetkiliyim diyen kişilerin beni mennun bıraktı resmen kafa bularcasına konuşmalar müşteri temsilciniz görüşüyorum beyfendi sıkıntınız çözüldü diyor ben yüklendiğini görüyorum buradan birazdan hattınıza gelecek diyor bir saat bekliyorum gelmiyor tekrar arıyorum farklı bir kişi çıkıyor öyle bir şey yok diyor kim söyledi size yüklendiğini diye ifade kullanıyor resmen baştan sağma politikası dekontu istediler tam 5 sefer gönderdim fakat zahmet edipte tarafıma dönen yok

  • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler