11 Kasım 2013

Vodafone Hattıma TL Yükledim Gelmiyor!

Bugün 11:10 civarı Vodafone hattıma yükleme yaptım bekledim gelmedi. Müşteri hizmetlerini aradım yaklaşık 15 dk önce yükleme yaptığımı hala gelmediğini söyledim yaptığınız yerle alakalı dedi gittim sordum onlarında bir bilgisi yok daha sonra bir yeri arayıp öğrendi saat 11'den sonra sistemi kapatıyormuş Vodafone bunu ne satış izni verdiği yere ne biz müşterilerine bilgilendirmedi.


Aradım sordum evet öyle dediler peki müşteri olan bizsek niye bu konuda reklamda alt yazı veya sms'le bildirme gibi bir durum olmuyor biz nereden bilelim sizin ne zaman yükleme yapacağınızı diyorlar zaten bilmediğiniz için bize bu bilgiyi ulaştırmak zorundasınız. Benim acil bir durumum var belki son paramla yükleme yaptım.

Gizem 87 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 543474****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 10.11.2013 tarihinde son olarak yükleme yaptığınız görülmüştür.Hattınıza ait farklı bir yükleme görülmemiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön