02 Eylül 2013 #1988367

Vodafone Hattıma Sürekli Reklam Mesajları Geliyor!

Sürekli olarak tanımadığım bilmediğim firmalardan kampanya mesajları geliyor. Mesaj sesi duymaktan bıktım artık. Hep farklı numaralardan mesaj geldiği için engellemekte fayda etmiyor. Reklam mesajlarından ve rahatsız edilmekten bıktım. Artık engelleyin şunları.

Erdoğan 132 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 3 parti firmalarından (logo, melodi vs...) gelen sms'ler tarafımızdan engelenebilmektedir. Banka, market (vs..) gibi gelen reklam mesajları tarafımızdan iptali sağlanamamakta olup, tarafınızdan iletişim bilgisi olarak verilmiş ve reklam olarak gelen numalara ancak tarafınızdan ulaşıpda iptali sağlanabileceğini iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön