27 Ocak 2014 #2259849

Vodafone Hattıma İki Adet Fatura Yansıttı

2013 yılı aralık yada kasım ayında Vodafone müşteri hizmetlerin tarafından aranarak bitecek olan taahhüttümü yenilemek istediklerini söylediler. Günün fırsatı olduğunu söyledikleri cep avantaj 500 paketi hakkında bilgi verildi, fakat tarife değişimi sonunda çift fatura yansıtılacağı söylenmedi. Daha sonra internetten yaptığım araştırma sonucu böyle bir tarifenin zaten bulunduğunu ve tarife ücretinin sbt 25 tl olduğunu gördüm, ancak bana o görüşmede tarife ücreti 30 tl, bugüne özel 25 tl olacak denildi yani doğru söylemediler. İnsanları laf kalabalığı ile kandırarak istedikleri onay cümlesini alıyorlar. Bunları öğrendikten sonra müşteri hizmetlerine şikayetimi bildirdim. Fatura borcu çift geldi.

Tülin 60 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi31 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 27.12.2013 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Tülin28 Ocak 2014

    Buraya şikayetimi bildirmeden önce 542 numaralı müşteri hizmetleriniz de çalışan arkadaşınızla görüştüm ancak yardımcı olunmadı.neden olarak daha önceden bildirilmiş şikayetim nedeniyle kontrol edilmiş tekrar dan -kontrol için sistem izin vermiyor.böyle bir cevap aldım.sorunun en kısa süre içinde çözülmesi size olan güvenimi ve vodafone ailesinde kalmama neden olacak aksi takdirde en kısa zaman da başka bir operatöre geçişimi gerçekleştireceğim.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön