20 Temmuz 2016

Vodafone Hattıma 50 TL Gelmesi Gerekirken 299 TL Gelen Fatura!

Bayram arefesinde arayan Vodafone yetkilisi; tarifemdeki 5 GB interneti fark ödemeden 6 GB yapma teklifinde bulundu. Kendisine üstüne basa basa ek ücret eklenecek mi ya da tarifem değişecek mi diye sormama rağmen; herhangi bir ücretlendirme olmayacağı sadece geçiş olacağı için 2-3 TL bir ilave ücret yansıtılacağı, paketimin aynen devam edeceğini söyledi. Kabul ettim ve ertesi gün bayram sebebiyle yakınlarıma SMS attım. Her ay 50 lira civarı gelen faturamın, 299 TL geldiğini gördüm.


14.07.2016'da Vodafone'la görüşmemde; tarife geçiş sürecinde 2-3 gün tüm hakların askıya alındığı ve bunun bana söylenmiş olması gerektiği paylaşıldı. Bununla ilgili tarafıma herhangi bir uyarı yapılmadı. Kendimi yanıltılmış gibi hissettim. Çalışan hatası ise; biran önce düzeltilmesini istiyorum. Aksi halde bunda iyi niyet göremiyorum. Sorun çözülmezse hattımı değiştireceğim ve yasal yollara başvuracağım.

Ramiz 138 Okunma

Cevaplar

  • Ramiz27 Temmuz 2016

    Vodafone problemi kısa sürede çözdü, çok teşekkürler

  • Ramiz19 Temmuz 2016

    Vodafone'u tekrar aradım ve yaptığım taleple ilgili bilgi almak istediğimi söyledim. Görüşme kaydı incelenmesi talebimin kendiliğinden kapatılmış olduğunu öğrendim. Tekrar talep oluşturdum ve bekliyorum. Vodafone gibi uluslararası bir markanın böyle küçük hesaplar peşinde olmamasını ve aksaklığın personel hatasından kaynaklandığını umuyor ve merakla şirketten cevap bekliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön