24 Ocak 2014 #2255213

Vodafone Hattım Yeni Açıldı Fakat Aktif Değildir Mesajı Geliyor

Hattımı Vodafone'a taşıdım. Taşınması 7 günü buldu. Neyse hat taşındı. Tarife seçeceğim, mesaj atıyorum hattınız aktif değildir mesajı geliyor. Müşteri hizmetlerini aradım onlarda tl yükleyince düzelir dedi. Tekrar tekrar sordum düzelir dedi. Yükledim yine değişen bir durum yok. Tekrar aradım güncelleme yapalım teli kapat aç düzelir dedi yine olmadı. Talep formu açtılar 2 gün sürer dedi. 2 gün hattımı kullanamayacaksam ne anladım ben verilemeyen bu hizmetten. Reklam yapmayı biliyorsunuz önce hizmet kalitenizi yükseltin. Ben telefondan internetten iş yapan biriyim 2 gündür hattımı kullanamıyorum. Vodafone gibi uluslararası bir şirket bu kadar kötü olamaz.

Zekeriya 132 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön