27 Haziran 2013

Vodafone Hattım Üzerinde Hiçbir İşlem Yapamıyorum!

Ben Vodafone kullanıcısıyım. Benim sözleşmem haziranın 15'inde bitmesine rağmen hala askıda kalmış diyorlar ve ben hattım üzerine hiçbir şey yapamıyorum. Sözleşmem bitmesine rağmen teknik bir hata var deyip konuyu kapatıyorlar. Müşteriyi mağdur ediyorlar. Hattımı bile kapatamıyorum.

Arzu 75 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bayi ile irtibata geçildiği ve tarafınıza bilgi aktarıldığı tespit edilmiştir.Tarafınızca bayi ile irtibata geçilmesi durumunda işlemin tekrar denenerek talebinizin karşılanabileceği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi27 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön