18 Ocak 2014 #2241560

Vodafone Hattım Sınırlı Açtıramıyorum!

Yaklaşık 3 ay önce yurt dışına çıktığım için Vodafone hattımı kısıtlamıştım ve bir 2 aylık fatura birikmiş faturalarımı ödedim fakat hattımı sınırladığım için müşteri hizmetleri veya 7000'i arayamıyorum online işlemde yapamıyorum farklı numaradan aradığımda kısıtlı olan hattımdan aramamı istiyor sekreter..

Emre 123 Okunma

Cevaplar

 • Emre23 Ocak 2014

  Sayın vodafone benim sorunum halen çözülmede sizin bu yaptıgınız saçmalık resmen ya sorunumun acilen çözülmesini istiyorum...

 • Emre18 Ocak 2014

  Geri dönüş yapmanıza gerek yoktu sorunu zaten söyledim size geregini yapabilirdiniz...

 • Vodafone Temsilcisi18 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 18.01.2014 tarihinde irtibat numaranızdan yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi18 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön