28 Ocak 2014 #2260503

Vodafone Hattım Hala Açılmadı!

Erzincan merkezde bulunan Servet iletişim adındaki firmadan 531697**** no'lu faturasız hattımı faturalı hatta geçiş yapmak için başvuruda bulundum. Bana 3 iş günü içinde hattınız açılacak dendi fakat 7 iş günü geçmesine rağmen hattım açılmadı.


Bugün kendilerini aradım ben yarım saat içinde size dönüyorum dendi fakat ne hikmetse yine aranmadım saat 19 sularında kendilerini aradım ukala vari bir tavırla hattınızı açmamız için bize sabit bir fatura yada nüfus kayıt örneği göndermeniz lazım + 3 iş günü daha beklemeniz lazım dendi.


Haklı olduğum bir konu haksız konuma düştüm. 10 gündür telefonum kapalı ve karşımdaki beyefendinin ukala bir tavır takınmasından şikayetçiyim.

İbrahim 47 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim01 Şubat 2014

  evet değerli operatörüm vodafon ve yetkilileri pazartesi tam 15 gün olacak ve benim hattım hala açılmadı sabırla bekliyorum

 • İbrahim30 Ocak 2014

  peki değerli ooperatörüm sözünü ettiğiniz gün aynı gün içinde yapılan 3 aramadan bahsediyorsunuz bende bugün tam 11 gün oldu diyorum bumu sizin müşteri memnuniyetiniz böylemi çözeceksiniz benim problemimi birdaha vodafonmu tövbe sosyal paylaiım sitelerinde bu yapılan konu ile alakalı bir etkinlik paylaşacağım bakalım kaç kişi sizi beğenecek

 • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

  ğerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 29.01.2014 tarihin de saat 15:58 de 29.01.2014 tarihin de saat 16:03 de ve 29.01.2014 tarihin de saat 16:57 de irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön