19 Aralık 2014

Vodafone Hattım Evimde Çekmiyor!

2 ay önce taşınmış olduğum 19 Mayıs Mah. Gün Sazak Cad. 71/11 Keçiören / Ankara adresinde telefonumda servis yok ibaresi çıkmaktadır. Evim en üstün bir altı olup diğer iki telefon firması (Avea ve Turkcell) oldukça iyi çekmektedir. Konu ile alakalı müşteri hizmetlerini 2 hafta önce bilgilendirdim ve çekim gücü ile alakalı çalışma yapılıp 24 saat içinde geri dönüş sağlamayı taahhüt ettiler.


Henüz bir geri bildirim olmadı. Yaklaşık 2 yıl red üyeliğim ve sonrasında yine taahhüt vererek sizin operatörünüzü kullanmaktayım. Taahhüdüm bitmediği için hattımı da taşıyamıyorum. Eğer bu şekilde devam edecekse hattımı kapatmayı düşünüyorum. Kullanamadığım hattın parasını ödemek istemiyorum.

Metin 206 Okunma

Cevaplar

 • Metin27 Aralık 2014

  Dünya devi denen Vodafone firmasının bu kadar küçülebileceğini tahmin etmezdim. Az önce uzman bir kişi Vodafone dan aradı ve bana cayma bedelini her türlü ödemem gerektiğini söyledi. Evimde servis yok ibaresi ile beni arayan kişilerin ulaşamama sorununu ve evde telefonumu kullanamadığım için bu talebimin olduğunu söylediğim halde sözleşmede Vodafone hattı çekmese bile bu cayma bedelini ödemek zorunda olduğum söylendi. Çok aciz bir davranış. Müşteri memnuniyeti anlayışında yoksun bir firma. Sözleşmede Vodafone hattı her yerde çeker yazmıyormuş. Sizin müşteri memnuniyetinden haberiniz yok.

 • Vodafone Temsilcisi27 Aralık 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-12-27 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Metin23 Aralık 2014

  telefonumu kullanamama durumumdan dolayı hattımı taşımak istiyorum bu konuda taahhütüm olmasından dolayı tarafımdan ücret istenmekte, buradaki taahhütte vodafone olarak siz üzerinize düşen hizmeti sağlayamamaktasınız. mağdur olan ben olmama rağmen bu ücretin benden istenmesi çok tezat bir durum olmaktadır. ücret alınmadan hattımı taşıma işlemimi sağlayıcı kolaylığı göstermelisiniz. iyi çalışmalar.

 • Vodafone Temsilcisi19 Aralık 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön