10 Mart 2014

Vodafone Hattım Çekmiyor!

Bolu Kültür mahallesindeki Abant KYK yurdunda kalıyorum ve hattım çekmiyor. Ağ sürekli olarak gidip geliyor.SMS'ler gitmiyor ve gelmiyor. Telefon konuşmalarında sesim gitmiyor ve ya gelmiyor. Çoğu zaman hattım çekmiyor.Abonesi oldugum internet ve sms paketini bulunduğum yurt içinde kullanamıyorum. Bu sorunu yurttaki herkes yaşıyor ve bu yurt 600 kişilik dışarı çıkınca durum biraz düzeliyor ama stabil değil gitgelli.3G ve 2G içinde durum aynı düzeltilmesini istiyoruz. Bolu geneli bir sıkıntı var Vodafone'da.

Umut 75 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi11 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön