06 Eylül 2013 #1996878

Vodafone Hattım Başkasının Adına Kayıtlı Gözüküyor!

Öncelikle yönlendirdiğiniz adreste bile samimi olmadığınız anlıyorum. Vodem başvurusu yaptığım Zümrütevler Vodafone abone merkezinde kullandığım hat B. diye birinin adına kayıtlı görünüyor.Düzeltilmesi için merkeze başvurduğumda sistem arızasından bahsettiler 1 hafta oldu geri dönen yok. Müşteri temsilcileri de maalesef her zamanki gibi bu sorunu abone merkeziyle halledeceksiniz yapacağımız bir şey yok dediler.

Bahadir 72 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında düzeltilme işleminin sağlandığını iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Bahadir15 Eylül 2013

    hiç profesyonel yaklaşmıyor vodafone..bize ulaşın dediğ numaralar ve adresler de ulaşılmaz

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön