28 Eylül 2013

Vodafone Hattım Aylardır Kara Listede!

Yaklaşık iki buçuk aydır Vodafone hattım kara listede ve çözüm bulunamıyor.Her mail attığımda veya müşteri hizmetlerini arayışımda kaydınızın aciliyeti belirtiyoruz falan filan denilip geçiştiriliyor. Sonrasında hiç bir şey olmuyor.Ayrıca müşteri hizmetlerini her aradığımda konuştuğum kişi kaydın çözümlenmemesine şaşırıp bekleyeceksiniz demesi ayrıca cabası.


Bu nasıl müşteri hizmetleri anlamadım.Ayrıca belirteyim hattımı hep faturasız kullandım. Bu durumun çözülmesi için gerekenin bir an önce yapılmasını istiyorum ama sadece istemekte kalıyorum sürekli. Umarım çözerler bu sorunu.

Müslüm 43 Okunma

Cevaplar

 • Müslüm01 Aralık 2013

  Şikayetiniz titizlikle inceleniyor falan filan diyorsunuz ama hiç bir şey yapmıyor bu vodafone kara listedeyim yetmiyor bir de tl yüklemelerine kapattı hattı artık nereye dava açacağım onu araştırsam daha iyi olacak galiba

 • Müslüm13 Ekim 2013

  Hep aynı terane cep merkezine gidiyorum kayıt oluşturuluyor.Sonra sözde cep merkezinde sizi 24 saat içinde aramaları gerekiyor diyor ne arayan ne soran var sonra müşteri hizmetlerini arıyorum yok size yanlış bilgi verilmiş kaydınız ile ilgili 15 günlük bekleme süresi var deyip ordan da kayıt oluşturuluyor ve Kısır döngüye devam sonuçlanmamış 3 aylık süreye 15 gün daha ekleniyor.Bu kötü müşteri hizmetleri görmedim.Bekleyelim bakalım

 • Vodafone Temsilcisi07 Ekim 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, Vodafone cep merkezine gerekli bilgilendirmeler sağlanarak tekrardan cep merkezine başvurmanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi28 Eylül 2013

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön