03 Eylül 2013

Vodafone Hattım Aktif Olmuyor!

25. 08. 2013 tarihinde Bursa Anatolium Vodafone bayisinde hat taşıma için evrak doldurduk ve en geç 6 gün içinde aktif olur dediler. Bugün itibariyle 10 gün kadar bir süre geçti ve hala daha bir işlem yapılmadı ve beklemekteyim.


Bursa Anatolium Vodafone bayisini aradığım ve 10 dakika kadar telefonda bekletildim. Telefonu eline alıp cevap veren dahi olmadı ve orada başkalarıyla ilgilenilmeye devam edildi. Müşteri bu kadar mağdur edilmemeli ve gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Seda 49 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın S***** Ö****** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili bayi sorgulandığında geçiş sağlamak istediğiniz tarifenin kampanya koşulları nedeniyle adınıza kayıtlı farklı bir genç avantaj tarifesinde hattınız bulunması nedeniyle işlem sağlamadığı,konu ile ilgili bilgi vermek üzere arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle bilgi aktarılamadığı iletilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön