13 Ocak 2015

Vodafone Hattım Aktif Olduğu Halde Kullanamıyorum!

Faturalı hat kullanıcısıyım. Yeni bir tarifeye bayiiden geçiş yaptırdım diğer tarifemin bitmesi sonu yeni tarifemi kullanacağım iletildi. 07.01.2015 tarihinde süre doldu ve yeni geçtiğim tarifemden görüşme yapamıyorum, internete giremiyorum. Sıkıntımı 2 bayiye ilettim sistem hatası açılır kartı çıkar tak v.b yönlendirmeler aldım.

İsteneni yaptım bekledim ama karşı taraf benimle iletişim kuruyor ben ise arama yapamıyorum. Müşteri hiz. aradım ulaşmak bir mucize. 10 yıllık Vodafone kullanıcısıyım pişmanım bizleri bu şekilde mağdur ettikleri için. Üstelik bir haftadır iletişim kuramadığım gibi sistemde tarafıma fatura yansıtılmış. Bu da terbiyesizliğin göstergesi. Yardımcı o.

Ersen 1.050 Okunma

Cevaplar

  • Ersen14 Ocak 2015

    Benim istediğim tarifemin bir an önce açılması. Bu süre 1 ay olursa kullanmadığım tarife için benden fatura tahsili istenecek. Sizce bu adaletmi. 10 yıldan fazla Vodafone kullanıcısıyım eğer tarifem açılmaz benden de fatura tahsil edilir ise yasal yollara baş vurup konuyu medyaya daşıyaçağım.

  • Vodafone Temsilcisi13 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön