24 Ocak 2014 #2255132

Vodafone Hattım Aktif Değilmiş!

Hattımı bir kaç gün önce başvuru yaparak Vodafone 'a taşıdım. Taşıma sebebim yeni özgür genç tarifesi adı altında olan hepsi bir ara da paketine dahil olmak. Hattım sabah 12.30 civarı açıldı. İçine 25 tl yükleme yaptım. Arama yapabiliyorum, konuşabiliyorum ama paket yapmak için 7000'e attığım HEPSİ yazısına karşılık bana Vodafone'dan hattınız aktif olmadığından işleminizi gerçekleştiremedik yazısı geliyor. Bu nasıl olur ? Ben telefonla arayabiliyor aranabiliyorken hattım nasıl aktif değil ? Sorunumun acil çözülmesini istiyorum. Telefon ile bir sürü işim var işlerim aksıyor...

Çağatay 80 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Vodafone için göndermiş olduğunuz teşekkür mailini almaktan mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Siz değerli abonelerimizin memnuniyeti için en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Çağatay24 Ocak 2014

    Kusura bakmayın ben bu konuda anlayış falan gösteremeyeceğim. Bana günlerce mesaj attınız şu paket var bu paket var diye tamam dedim geçişi yaptım ama paketi kullanamıyorum. Ne anladım ben bu işten ? Avea ile iyi kötü konuşup idare ediyordum şu an iyice elimi kolumu bağladınız. Bu durum acil çözülmeli. Yoksa başka bir operatöre geçiş yapacağım tekrardan. Müşteri Hizmetlerinizi aradım 2 sefer onlar da bir şey yapamıyorlar. Bu nasıl bir sistem !

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön