29 Mart 2014
Yorum Yap
#2372326

Vodafone Hattım 4 Aydır Kapalı!

Numaram 4 aydır kapalı. Hergün bayiilerde sürünüyorum ve Vodafone müşteri temsilcileriyle konuşuyorum.İmzaladığım kontratında hala faturasını ödemeye devam ediyorum. Müşteri temsilcileri sesiniz gelmiyor diye telefonu suratıma kapatıyor, tembihlemişler. Üst makamdakiler bile size yarın ulaşacağız diyerek kapatıyorlar ama ertesi gün ses soluk yok.


Üstüne üstlük numaranızı satıştan kaldırdık, hattınız 48 saat içinde açılacaktır diyorlar. Aylardır telefonda müşteri temsilcileriyle ve bayilerde sürünüyorum, bıktım artık hergün hergün. Salı günü mahkemeye başvurucam. Elimde tüm belgeler ve müşteri temsilcileriyle konuşmalarım sırasındaki tüm kayıtlar mevcut.

Berkan 62 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi10 Nisan 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.04.2014 tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Berkan02 Nisan 2014

  Hala ne bir çözüm, ne de bir ses soluk var. Sorununuz en kısa sürede çözülecektirden başka bir kelime bilmiyor galiba müşteri temsilcileriniz, 3 aydır başka birşey duymuyorum.

 • Berkan29 Mart 2014

  542 müşteri hizmetlerinden ulaşabilirmişiz, güldürmeyin lütfen. Arayınca sesiniz gelmiyor diyip suratıma kapatıyorsunuz resmen tembihlemişsiniz

 • Vodafone Temsilcisi29 Mart 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler