11 Şubat 2014

Vodafone Hattı Farklı Kişi Adına Açmış!

Kendi adıma aldığım hattım yanlış kişi adına açılmasından dolayı mağdur oldum kendileri hala düzeltecekler fakat düzeltmemek konusunda beni oyalıyorlar. Birkaç kez cep merkezi ve 4440542'yi aradım ki bu numara da sanırım ücretli.


Vodafone cep merkezi üzerinden düzeltebileceğimi söylediler fakat orası da sadece pini vereceğini söyledi ki zaten pini unutmasam onu da fark etmeyecektim.

Ahmet 53 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ahmet14 Şubat 2014

  Vodafone bana uzak, Allah'a yakın olsun bir daha mı tövbe.

 • Ahmet14 Şubat 2014

  Sizin aramanız gerekirken benim arayıp bir de, ücrete tabi görüşmem de ayrıca güzel bir hizmet böyle devam edin.

 • Ahmet14 Şubat 2014

  Müşteri temsilcinizle şu an görüştüm kendileri yardımcı olmaktan fersah fersah uzaktılar. Çözüm sürecine zerre kadar yaklaşamadık bile.

 • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön