02 Eylül 2013 #1987658

Vodafone Hattı Bayiler Kapatmıyor!

Giresun'un Şebinkarahisar ilçesinde Vodafone bayilerinde hat satın alınabilmekte olmasına rağmen kesinlikle hiçbiri hat kapatma işlemi yapmamaktadır. Babam yaşlı olması nedeniyle hattı kapatabilmesi için 3 saatlik bir yolculukla Giresun merkeze gitmesi gerekmektedir.


Ben Ankara 'da 10 tane Vodafone bayisine gidip durumumuzu anlatmama rağmen illa hat sahibinin gelmesi gerekmektedir denmekte. Evet anlıyorum olması gereken bu ancak neden müşteri hizmetlerinden bu işlem yapılamıyor ve bu ilçede hatlar satılırken sıkıntı yokken neden hat kapatmaya geldiğinde bu kadar yokuş yapılmaktadır?


Yardımcı olunmadığı takdirde üzerimdeki 4 hat ile birlikte bütün hatlarımı kapattıracağım.

Evren 81 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, hat iptal işleminin hattın yasal sahibi tarafından şahsen müracat ile gerçekleşen işlemler arasında olduğunu belirtmek isteriz. Hat yasal sahibinin işlem yapamayacak durumda olması halinde, noter tasdikli vekaletname ile işlem sağlanabilmektedir. Vekaletnamede sair işlem yapmaya veya hat iptali ifadesinin yer alması gerekmektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön