02 Eylül 2013

Vodafone Hattaki Sorunu Çözmüyor!

Tam tamına 6 gündür Vodafone hattımla ilgili sorun yaşıyorum. Aramalarımda ve aranmalarımda 3 kez cihaz değiştirmeme rağmen 6 gündür sesim karşı tarafa gitmiyor. Vodafone müşteri hizmetlerini ilk aradığımda Türkiye genelinde bazı abonelerde bu sıkıntı olduğunu en kısa sürede problemin çözüleceği doğrultusunda yanıt aldım.

Bunun üzerinden tam 6 gün geçti ve bu 6 gün içerisinde defalarca müşteri hizmetleriyle görüşmelerimde ki bir çok kez takım liderleriyle sürekli aynı cevabı aldım, en kısa sürede çözülecek inceleme devam ediyor. En garip olanı da her aradığımda güncelleme yapıldığı için bir önceki kaydım kapanıyormuş. Yani 6 gündür sadece son aradığımdan beri bu problemi yaşıyormuşum gibi görünüyor.

Çağrı 20 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini ve gerkli müdahalenin sağlanarak sorunun giderildiği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön