07 Eylül 2015 #3653526

Vodafone Hatlarımızı Kapattılar

0534517... / 0538092... Numaralı (benim ve eşimin) hatlarımızı ağustos başında Vodafone'a taşıdım. Ayrıca oğluma da yeni hat aldım. Bahsi geçen işlemler sırasında üç adet kimlik fotokopisi alınarak 3 adet sözleşme imzalattırıldı. Vodafone'dan 5 gün önce gelen mesajla kimlik fotokopisi ve sözleşmelerin kendilerine ulaşmadığı ve beş gün içinde bayiden tekrar iletmeme durumunda hatların kesileceği belirtildi.


Bugün itibariyle eşimin ve şahsımın hatları kesildi. Vodafone'dan gelen mesajlara reklam mesajı diye bakmadım. Kimliksiz hat açılmadığı halde, hiçbir sesli uyarı yapılmaksızın hatlarımızı kesen, merkez, 3 adet kimlik fotokopisi ve sözleşmeyi göndermeyen bayidir. Benim mağdur edilmem mi hizmet?

Murat 40 Okunma

Cevaplar

 • Murat12 Eylül 2015

  8. Gün doldu. Vodafone, hizmetsizlik kalitesiyle göz korkutuyor. Aman yaklaşmayın böyle bir firma olamaz. Hat kesileli 3 kez bayiye gittim. İki defa kimlik ve sözleşmeyi kargoyla gönderttim. Allah, belalarını versin daha ne diyeyim.

 • Murat10 Eylül 2015

  Vodafonsuz 7. Gün, hala yaşıyoruz. İletilerin saniyelerle ölçüldüğü bir çağda Vodafone 7 gündür 8 adet kimlik ve sözleşme fotokopisi almasına rağmen hala telefonlarımızı açmıyor. Hattını kapattığın müşterine bir telefon açıp "sayın müşterimiz,7 gündür ananızı ağlatıyoruz, nasıl gidiyor, memnun musunuz, bu size ders oldu mu, bir daha Vodafone kullanacak mısınız! ? " Diye sormuyorlar. Ocağınıza Vodafone dikmek, istiyorsanız, bin kere daha düşünün.

 • Murat09 Eylül 2015

  Vodafone sayesinde ailecek telefonsuz yaşanabileceği sonucuna ulaştık. 6 gündür 3 defa bayiye gidip 5 kimlik fotokopisi verip,5 sözleşme imzaladım; adıma şirket kuracaklar herhalde. Vodafonla telefonsuz hayat, ailecek dumanla haberleşmenin tadına varın! Vodafone, sizi sevdiklerinizden uzaklaştırır, deneyin...

 • Murat07 Eylül 2015

  04/09/2015 tarıhınden itibaren vodafone'a istenilen kimlik ftk ve sözleşmeleri göndermeme rağmen 4 gün geçti hatlarım kapalı. Bayıden, web'den bilgilendirme yaptım sanki şirkete patron olacağım neyi inceliyorsunuz. İlk fırsatta Vodafone'dan 3 hattımı T****' e taşıyacağım.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön