19 Eylül 2013

Vodafone Hatayı Düzeltmiyor!

Vodafone self servis uygulamasını kullanmaktayım. Uygulamadaki tarife paketlerini incelerken, düşük ücretli paketlerde ayrıntı ve ücret yazarken, red tarifelerinde ayrıntı var ama ücret yazmadığını gördüm. Alt tarafta ise "devam et" ve "vazgeç" seçenekleri var. Ücretini öğrenmek için devam et seçeneğine bastığımda, onay ekranı gelmeden tarifemi değiştirdi. Ücretini görmediğim bir tarifeye otomatik geçmiş bulundum, üstelik isteğim dışında.


Çağrı merkezinden yardım istediğimde ise, ısrarla onay seçeneğinin varlığı ve onayladığımı söyleyip, eski tarifemin kaldırıldığını ve eski tarifeme dönmemin mümkün olmadığı belirtildi! Mevcut hatanın düzeltilmesi ve eski tarifeme dönmeyi istiyorum.

Mustafa 146 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa24 Aralık 2013

  Vodafone sorunuma çözüm bulmayı bırakın, arayıp ilgilenmediler bile... Kurumsal bir firmaya yakışmıyor.

 • Mustafa19 Eylül 2013

  Sayın vodafone.! Kendi isteğim ile tarife degisikligi yapsam haklısınız. Anca, tarife degisikligi uygulama hataniz nedeniyle isteğim dışında gerçekleşti. Sizden beni yeni abone olarak alın demiyorum. Hatanizi düzeltip hakkımı geri vermenizi istiyorum. Vodafone gibi kurumsal bir dünya firması için çok zor olmasa gerekir diye düşünüyorum. Diyorsanız elimizden birsey gelmez, hatamizi duzeltemiyoruz, aboneliğimi iptal edeceğim ve sizi dava edeceğim.

 • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,535564****numaralı hattınız üzerinde 06.09.2013 tarih öncesinde kullandığınız Cep Avantaj HerYöne Ekstra paket'inin 02.05.2013 itibariyle yeni abone alımına kapatılmış olması nedeni ile tarife değişikliğinin gerçekleştirilemediği bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Web sitemiz / My Vodafone üzerinden yapılan tarife değişikliği ekranının altında "uyarı" başlığı altında "Anlık yapılan paket değişikliklerinde eski ve yeni paketinizin toplu süre ücreti veya Aylık Sabit ücreti her iki paket içinde çıkacaktır." ibaresi yazılı olarak yer almaktadır. Bu anlamda hizmet şifresi ile girilerek yapılan tarife değişikliği işlemlerinde çıkan ilk faturaya herhangi bir müdahalede bulunulamamaktadır. Kullanmakta olduğunuz tarifenizde aylık sabit ücret uygulaması bulunması sebebi ile tarife değişikliklerinde (geçiş yaptığınız tarifenin anlık başlaması durumunda) ilk aya mahsus hem yeni tarifenizin (kullanılan gün kadar yansıyacak) hem de eski tarifenizin (tamamı yansıyacak) sabit ücreti olmak üzere faturanıza iki adet sabit ücret yansıdığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön