13 Şubat 2014 #2292480

Vodafone Hatayı Çözüme Kavuşturamadı!

Avea hattımda iken 49 TL'lik numara taşımalı Vodafone Red Classic tarifesine geçmek için kampanya tarihleri içinde İstanbul/Ümraniye (Santral) Avcılar Elektronik Vodafone Bayii' ne başvuru yaptım. Ancak sehven taahhütname imzalatmadıkları için ilk fatura yansıdığında görüştüğüm Vodafone müşteri hizmetleri tarafından bu kampanyadan faydalanamayacağım söylendi. İlgili bayii hatasını kabul etmesine rağmen yine talebim reddedildi. Yaklaşık 1 aydır Vodafone ile görüşmelerim sürmektedir ve Vodafone beni bayisinin hatası nedeniyle mağdur etmektedir.

Erhan 85 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 02.03.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Erhan17 Şubat 2014

    Vodafone a geçtiğime pişman oldum, küçük bir hata ile tüm Vodafone töhmet altında bırakmam istemem ancak sorunun bayiilerinden olduğunu bildikleri halde yardımcı olmamak istememeleri bizler çok üzdü Vodafone a hiç yakışmadı...

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön