27 Ağustos 2013 #1978585

Vodafone Hatasını Telafi Etmiyor!

Aslında buraya yazmamın nedeni Vodafone'nun hala şikayet kayıtlarımı çözümlememesi. 06/07/2013 tarihinde faturamı ödememe rağmen bayinin ve Vodafone'nun yapmış olduğu hatadan dolayı faturalarım tekrar bayiye geri ödenmiş ve cihaz kampanyasından çıkışım gerçekleştirilmiş gelen fatura 1, 879 TL.


Gönderdiğim faxlara istinaden ne bir çözüm sağlandı ne de geri dönüş. Ayrıca 06/08/2013 tarihinde oluşturduğum müşteri temsilcisi hatalı bilgi kaydı dahi çözümlenmedi ve şimdi Vodafone beni arıyor yasal takip sistemine aktaracağını belirtiyor. Ben ne yapayım şimdi benim bu mağduriyetim nasıl düzeltilir.

Ufuk 53 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,543658****numaralı hattınız üzerindeki şikayetinize yönelik gerekli müdahalenin sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Ufuk28 Ağustos 2013

    müşteri hizmetlerimi aslında aranmaması gereken tek yer mh'dır çünkü aradığımız zaman size dönecekler bekleyin ya bu faturamı düzeltirsiniz yada ben elimde olan dekont bilgileriyle sizi ve firmanızı mahkemeye vermek zorunda kalacağım

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön