09 Eylül 2013 #2001691

Vodafone Hatasını Hala Düzeltemedi!

0533306**** numaralı hatları yaklaşık 2 yıl önce Vodafone'a taşımıştım ama maalesef pişman oldum.2003 yılında kullandığım Telsim hattı yüzünden hayatım resmen karardı.0542355**** numaralı Telsim hattımın yıllar sonra borcu olduğunu öğrendim ve avukata yaklaşık 2 yıl önce borcunu ödedim.


Bu ödenen borç devamlı olarak önüme gelmekte ve ek paket yeni hat açtırma gibi işlemleri yapamamaktayım. Benim anlamadığım koskoca şirketsiniz bana güvenmiyorsanız siz arayın verdiğiniz numarayı teyit ettirin.Daha önceden de ek paket alamadığım için 160 TL civarı fatura ödedim. Benim mağduriyetimin giderilmesini ve bu konu ile ilgilenilmesini istiyorum Vodafone'dan.

Murathan 38 Okunma

Cevaplar

  • Murathan19 Eylül 2013

    sayın yetkili ben başka hatta geçtim siz bu anlayışla devam edin

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, 24 Mayıs 2006 tarihinden önceki tüm borçların takibinin Telsim tarafından yapılmakta olduğunu belirtmek isteriz. Bu sebeple https://www.telsimborcumbitsin.com/ web adresinden ya da 0 212 288 78 57 / 58 / 59 / 60 numaralı Telsim Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön