19 Eylül 2013 #2020329

Vodafone Hatasını Düzeltmiyor!

0(544)597*** numaralı hattımda tarife değişikliği yapılarak Vodafone Red tarifesine geçmek istediğimde Black listte olduğumdan dolayı geçiş yapamadım. Sonra bu black list durumunun benimle ilgili olmadığını ve Vodafone'un bir hatası olduğunu öğrenerek destek hattından talep oluşturdum.


5-6 gündür işlem yaparak hatayı düzeltmelerini bekliyorum ve tarife değişikliği yapamadığımdan dolayı benden kaynaklanmayan bir durumdan dolayı 50 - 60 TL fazladan ödeme yapmak durumunda bırakılıyorum. Benden kaynaklanmayan bir hatadan dolayı benden alınacak olan 5-6 günlük kullanım bedeli olan 50-60 TL'nin faturadan düşülerek benden alınmasını istiyorum.

Murat 104 Okunma

Cevaplar

 • Murat27 Eylül 2013

  2770972013 tarihinde telefonla bilgi verdiler ama keşke vermemiş olsalardı. Kendilerinden kaynaklanan sorunu 15 gündür çözemeyen bir firma telefon açıp bir de bana yardımcı olmaya çalışıyormuş gibi yapıyor ya en acısı da bu durum. Sorun çözme kabiliyetleri malesef dünya devinin sıfıra yakın. İlk yapacağım iş hattı farklı bir operatöre taşımak. Bana 79 TL yerine 200 TL fatura ödetiyorlar ve hatayı hala kabul etmemekte ısrar ediyorlar.

 • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27/09/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Murat22 Eylül 2013

  Firma kendi hatasından kaynaklanan durumu düzeltmek için günlerdir bir aksiyon almadı. Üstüne üstlük kendi hatasından kaynaklı olarak beni yaklaşık 100 TL ödeme yapmak durumunda bırakacak. Yarın ilk işim operatör değiştirmek olacak.

 • Murat20 Eylül 2013

  Vodafone buraya konuyla ilgileniyormuş gibi yazmış ama 7-8 gündür problemi hala gidermediler. Bugün 542yi yine aradım ve durumu anlattım ama ne söylersem sistemsel olarak yapılamadığını belirtip başlarından savmaya çalışıyorlar.

 • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön