24 Nisan 2013

Vodafone Hatanın Faturasını Bize Yüklüyorlar!

Benden 60 tl fazla ücret aldılar. İtiraz ettiğimde ise müşteri hizmetlerinin eksik ve hatalı bilgi verdiğini söylüyorlar. VODAFONE nun yapmış olduğu hatanın, yanlışlığın, eksik ve doğru olmayan bilgilerin verilmesinin faturasını biz mi ödeyeceğiz. 05.04.2013 saat 15:00-20:00 arasında Vodafone tarafından arandım ve bana yanlış, eksik ve hatalı bilgi aktardılar sonrada faturamı şişirdiler. Bana 68 tl taahhüt ettiler fakat faturam 128.40 tl geldi.

Hasan 17 Okunma

Cevaplar

  • Hasan01 Mayıs 2013

    şu saate kadar şikatte bulunduğum numaramı biliyordunuz da şimdi mi bilemiyorsunuz. 544...4625

  • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlanablimesi için şikayete konu olan Vodafone Gsm numaranızı iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri "

  • Vodafone Temsilcisi24 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön