13 Şubat 2014 #2291900

Vodafone Hatalı Tarife Değişikliği Yaptı!

Mevcut tarifem cep avantaj 500dk ve ilave paket 4gb internetim vardı. Ortalama 75tl ödüyordum.11/02/2014 tarihinde Ankara'da Vodafone bayiisine gittim.Mevcut koşullarımı korumak şartıyla S4 cihaz kampanyasına geçmek istedim.Herşeyi de açık açık konuştum.Devreden Süper Tarifesine geçeceğimi 500 dk,500 sms ve 500 mb internet olacağını ayrıca 4gb ilave paketimin devam edeceğini,ücret olarak max.118tl'dir bilgisini aldım.


Ancak aradan bir gün geçti bugün baktım ki paketim Duran Ekstra yapılmış.Ayrıca güncel kullanım detayında baktığımda şu anki ücretin 161,80 tl olduğunu görüyorum.Oysa bana eski tarifeden bir ücret yansımayacağını,cayma bedeli vb.olmayacağı söylendi.Ben 4gb interneti geri istiyorum.

Gencay 71 Okunma

Cevaplar

 • Gencay27 Aralık 2015

  Şubat ayında taahhüt bitince 2 hattımı Turkcell e geçiricem.

 • Gencay20 Mart 2014

  Merhabalar, bayi çalışanı hatası ve bunu düzeltmeyen ayrıca asla yardımcı olmayan Vodafone Müşteri hizmetleri yüzünden 4 gb internet paketimi artık kullanamıyorum. En kısa sürede vodafone hatlarımı taşıyacağım. Müşteri olarak sıfır hizmet aldım.

 • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön