24 Aralık 2013

Vodafone Hatalı Sözleşmeyi Düzeltmiyor!

Öncelikle daha önce yazmış olduğum şikayetlere cevap olarak hep aynı tarz mesaj gönderdiğiniz için anlaşılan o ki her mesaj yazdığımda klişe cevap veriliyor.Bana sorguladığınız kadar bir de sizin ürünlerinizi pazarlayan alt bayilerinizi sorgulasaydınız benim sorunum çoktan çözüme kavuşacaktı.


Sizden ricam bir de bayinize danışsanız hatayı kabul ettiklerini söylüyorlar ama düzeltmeye gelen yok.Sayın yetkili lütfen müşteri hizmetleri ile konuşmalarımı tek tek dinleyin ve bu sorunun bayi kaynaklı olduğunu anlayın ve işlemimi artık düzeltin!

Adem 76 Okunma

Cevaplar

  • Adem24 Aralık 2013

    Evet bende biliyorum 10.12.2013 tarihinde görüşme yapıldığını.Ama sözleşmedeki hatanın sizin pazarlamacınıza ait olduğunu ısrarla söylüyorum Lütfen standart cevap vermek yerine sizin bayiliğinizi yapan firma ile iletişime geçerseniz bence daha tatmin edici ve çözüme yönelik cevap olacak.

  • Vodafone Temsilcisi24 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön