26 Nisan 2013 #1764934

Vodafone Hatalı Kampanya Bildirimi!

8 mart 2012'de başlayan 5 TL'ye 500 dakika kampanyamın bitiş tarihiyle alakalı bana herhangi bir bildirim yapılmamıştır. Farklı bir kampanya için beni arayan kurum çalışanına sorduğumda bana 2013 mart ayınında kampanyaya dahil olduğu bilgisi verildi. Kullanım bilgi mesajlarından şüphelendiğim için müşteri hizmetlerini aradığımda bana kampanyamın şubat ayında sona erdiği bilgisi verilmiştir. Çağrı merkezi görevlisi bana itirazımı fatura kesiminden 5-6 gün sonra yapmam gerektiğini söyledi. Bende 09/04/2013 tarihinde faturaya itiraz kaydı oluşturdum ve ne zaman sonuçlanacağını sorduğumda max. 15 gün içerisinde dönüş yapılacağı söylendi. Hattım kısıtlandı ve hala çözüm yok.

İbrahim 245 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 09.09.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • İbrahim02 Mayıs 2013

  02/05/2013 tarihinde saat 01:20 civarında aradığım vodafone müşteri hizmetleri çalışanı benim sorunuma yardımcı olmak bir yana dursun yetkili kişiye aktarım sağlamasını istediğimde bana böyle bir yetkisinin bulunmadığını belirterek beni kandırma yoluna başvurmuş daha sonrada telefonu yüzüme kapatarak terbiyesizlik yapmıştır. Tekrar aradığım müşteri hizmetlerindeki başka bir görevli arkadaş benim sorunuma yardımcı olup aktarım talebinde bunun gerçekleştirilebileceğini beyan etmiştir. Vodafonun bu şekilde keyfe keder kararlar alabilen insanlarla çalışmasını kınıyorum. Vodafone şirketinin müşterilerini mağdur etmek adına böyle davranışları bilinçli olarak yaptığından kesinlikle emin oldum.

 • İbrahim27 Nisan 2013

  Bu ne demek şimdi ? Sorununuz seneye ancak çözülür demek mi ? Benim hattım ikidebir iletişime kapatılıcak bende beni mağdur ettiğinizi sizin bütün çağrı merkezi çalışanlarınıza tekrar tekrar anlatarak hattımı tekrar aktif hale mi getirticem. Bu benim hatam mı benim suçum mu ? Ben sizin hatalarınız yüzünden bukadar uğraşmak zorundamıyım ? 18 gün oldu ve hala bir geri dönüşüm yok burda benim hiçbir soruma cevap vermeyerek elinize ne geçiyor neden müşteri hizmetleri numarasını tekrar tekrar yazıp benim sizi aramamı istiyorsunuz ? Ben sizi hiçmi aramadım yada sesimimi özlüyosunuz yoksa her seferinde 40 kuruş faturama fazladan yansıtmak içinmi bunu yapıyosunuz ?

 • Vodafone Temsilcisi26 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön