09 Aralık 2013

Vodafone Hatalı İşlem Yaptı!

Şubat ayında bir hat ve tablet aldım fakat tablet fatura ödemelerimden birinde gecikme yaşandı. Vodafone müşteri hizmetlerinden aradılar. Bana süre verdiler ve bu süre içerisinde ödemeye gittiğimde hattımın dondurulduğunu söylediler. Faturayı ödedim fakat bir sonra ki faturamda tablet kampanyasının cezasını fatura ettiklerini gördüm.


Müşteri hizmetlerini aradım şikayette bulundum. Sorun çözülecek dediler fakat ağustos ayından bu yana hala çözülmedi. En son aradıklarında parayı ödeyin sorun çözülünce iade edelim yoksa yasal takip başlayacak dediler. Sorun neden 4 aydır çözülmüyor ve ben neden haksız yere tek seferde 540
tl fatura ödüyorum? Bir problem 4 ay içerisinde nasıl çözülemez?

Şemsettin 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Aralık 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 11.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi09 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön