25 Ağustos 2014

Vodafone Hatalı Fatura Yolladı!

Vodafone kurumsaldan 20/08/2014 11:38'de aradılar ve son faturamın yanlışlıkla bir alt tarifeden ücretlendirildiğini ve fiyatın hatalı olduğunu (2 kat fazla) söylediler. Hatalı kesilen faturayı ödememi daha sonra iade yapılacağını ilettiler ancak ben üst üste uğradığım haksızlıklar nedeniyle hatlarımı başka bir operatöre taşıdım. Şimdi bu faturanın düzeltilerek tarafıma iletilmesini talep ediyorum. Sorunu saatlerce dinleyerek çözüm bulacakmış gibi yaptığınız ücretli hatlarınıza boşu boşuna para ödemek istemiyorum.

Cem 1.240 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.08.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Ağustos 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön