16 Eylül 2013 #2013872

Vodafone Hatalı Fatura Sorununu Çözmüyor!

06.08.2013 tarihinde oluşturulan hatalı fatura talebim henüz sonuçlanmamış olup hala bana hediye olarak cihaz kampanyamın yanında verilen Blackberry BİS paketinin ücretlendirmesi yansıtılmaktadır. İlk faturamı fazla tutarlı ödedim. 2. faturamı ödemedim ve aradığımda sorunun farkındalar ama çözüm yok yetkili istedim görüşmeyi sonlandırdılar.


Kurumun bu yönde hiç tepkisi yok çözüm için bilgilendiren de yok, hep dönüşü ben yapıyorum. En son 14.09.2013 tarihinde Vodafone müşteri hizmetlerini aradım gün içinde sonuçlandırıp arayacaklarını söylediler. Ancak ne arayan var ne de bilgi mesajı gönderen. Sağlam bir kurum olarak bilirdim ama taahhütüm bittiğinde direk numara taşıma yapacağım. Şikayetim bu yöndedir.

Tc 26 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığında hattınıza iade işleminin yapıldığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön