27 Ocak 2014 #2259997

Vodafone Hatalı Fatura Kesti!

35 tl'lik faturalı hattım yaklaşık 1 ay kapalı durduğu halde ve 'kapalı olduğu süreler içerisinde ücret alınmayacaktır' dedikleri halde en son faturam 92 tl gelmiştir.


Vodafone müşteri hizmetlerindeki bayan 'hattınız 1 yıllık taahhütlü hattır ve hattınızdan çıkış olduğu için almış olduğunuz cihazın(ki bayiden sadece hat aldım,hiçbir cihaz almışlığım yok) vergisi vs. faturanız 92 tl doğru' dedi. Ödedim.ve şikayetimden 13 gün sonra cep telefonuma 'faturanızda yanlışlık yok' diye mesaj göndermişler. Diyorum ki;


1)Vodafone'dan sadece faturalı hat aldım,almadığım cihazın parasını benden nasıl kesersin?
2) Ayın tamamında kapalı kalmış bir hat için 92 tl'lik faturayı nasıl düzenleyebiliyorsunuz?

Osman 37 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 02.02.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön